Yardım anlık ep yenileme

• Konuyu açan Konuyu açan Serket
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 9
  • Gösterim Gösterim 146
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Serket

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba anlık ep yenileme sistemi lazım x bir forumda varmış zamanında fakat şimdi linki kırık yardımcı olabilecek varmı

valal ben sadece nesne market taraflı istiyorum ama envanterede koymayı düşnüyorum her ikiside olur. Benim dışımda da arayan insanlar olur büyük ihtimal
Nesne market senin guili mi? Guiye anlık ep mi yansısın istiyorsun anlamadım ki tam. Yani tam ne istediğini anlatsan şıp diye cevaplayacağım. 🤣

Nesne market senin guili mi? Guiye anlık ep mi yansısın istiyorsun anlamadım ki tam. Yani tam ne istediğini anlatsan şıp diye cevaplayacağım. 🤣
nesne market kullanıyorum dracarysın hocam anlık ona yansısın istiyorum ha deidğim gibi task bara şuanlık koymayı düşünmüyorum ama istersen onuda söyleyebilirsin

varmı aklınızda birşey normalde x forumunda vardı fakat link kırılmış
Eğer epin pointli değilse ister oyuncu oyuna girdiği zaman cliente epi gönder ister(tavsiyem) guiyi open ettiği zaman epi cliente gönder. Sistemi görmeden birşey diyemem ep değerini alma kodları varsa sadece göndermek kalır yoksa accounttan ep değerini almayı da yazman lazım.

Eğer epin pointli değilse ister oyuncu oyuna girdiği zaman cliente epi gönder ister(tavsiyem) guiyi open ettiği zaman epi cliente gönder. Sistemi görmeden birşey diyemem ep değerini alma kodları varsa sadece göndermek kalır yoksa accounttan ep değerini almayı da yazman lazım.
karakter atınca yada ışınlanınca ep değerini yeniliyor sadece epi okuduğumda anlık yenilemiyor

16:00 da işten çıkıyorum 17 de evde olurum sana özelden yazıcam şimdi discord adresimi vereceğim bilgisayarına bağlanıp çözerim çözümü de burada paylaşırsın.
arkadşın bahsettiği muhtemelen char.cpp içinde sql kodu var sadece update paketi gelince oradan sorgulayıp gönderiyor şu turuncu da sabitte ki nesne markette ki gibi bir şey var