Çözüldü Admin Panel ve nesne market panel

• Konuyu açan Konuyu açan kayıturku
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 4
  • Gösterim Gösterim 1K
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

kayıturku

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba başka bir forumdan Asilzade'nin admin panel ve nesne market panelini indirdim konu hakkında tecrübem olmadığı için yapamadım deneme amaçlı site kurdum market panelini ftp'ye attım market butonuna tıkladıgım zaman error veriyor siteyi ve market panelini birbirine bağlayamadım yardımcı olurmusunuz.
Forum :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Forum:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• 123.png
    123.png
    1,4 MB · Gösterim: 204
  • 1234.png
    1234.png
    74,9 KB · Gösterim: 198
Çözüm
localhost dizinine yanlış yükleme yapılmış yani www'dan sonra tekara klasör oluşturulup atılmış market ve admin paneli site indexi yoktu index sayfasında appserverın kurulumundaki vardı orda mysql hatası yazdığı için yanlış anlaşılma olmuş.Kayıt paneli hatasınıda uyumlu account dosyasını ekleyerek çözdük.

@ercumerc19 dostum hatası neydi ya da ne gibi bir işlem yaptın anlatır mısın? Yanlış anlama lütfen sadece ilerde bende bu hatayla karşılaşırsam ne yapmalıyım bilmek isterim. Teşekkür ediyorum :)
@ercumerc19 dostum hatası neydi ya da ne gibi bir işlem yaptın anlatır mısın? Yanlış anlama lütfen sadece ilerde bende bu hatayla karşılaşırsam ne yapmalıyım bilmek isterim. Teşekkür ediyorum :)

localhost dizinine yanlış yükleme yapılmış yani www'dan sonra tekara klasör oluşturulup atılmış market ve admin paneli site indexi yoktu index sayfasında appserverın kurulumundaki vardı orda mysql hatası yazdığı için yanlış anlaşılma olmuş.Kayıt paneli hatasınıda uyumlu account dosyasını ekleyerek çözdük.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.