Planlanmamış: Acil eklenmesi gereken eklenti :D - Xenforo

yunus0399

YunusEmreOfficial
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, xenforo kurmak için dolaşıyodum şöyle bir eklenti buldum acil eklenmesi gerekn bir eklenti eğer işlevsel se çok süper bişey.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

İstersen konsolu engelle her türlü kopyalanıyor. Ayrıca sitemizde çok fazla kod, hata kaydı paylaşılıyor. Kopyalama özelliğini kapatmak site kullanımını olumsuz etkiler. Ayrıca iyi çalışmalar dilerim.

İstersen konsolu engelle her türlü kopyalanıyor. Ayrıca sitemizde çok fazla kod, hata kaydı paylaşılıyor. Kopyalama özelliğini kapatmak site kullanımını olumsuz etkiler. Ayrıca iyi çalışmalar dilerim.
evet ama sitede kod editörü var oradaki kopyalama işareti sayesinde kopyalasak nasıl olur diğer türlü herşey kapalı olsa.

Teşekkür ederim. 😇

evet ama sitede kod editörü var oradaki kopyalama işareti sayesinde kopyalasak nasıl olur diğer türlü herşey kapalı olsa.

Teşekkür ederim. 😇
İçerikler kopyalanıyorsa, site şablonuna benzer siteler açılıyorsa bu MMO Tutkunları'nın doğru yolda ilerlediğini ve örnek alınan bir site olduğunu gösterir. Tabii ki de gönlümüzden geçen kaynak gösterilmesi ancak bu kültür hala bizde tam oturmuş değil. Bu tarz engellerin hiçbir amacı yok. Ayrıca editörde yazarken vs çok kullanıyorum seç, kopyala ve yapıştırı. Çoğu kişi kullanıyordur. Reklam engelleyicileri dahil engellemiyoruz. Çünkü öncelikli amacımız sitemizin kullanılabilirliği

2kblik browser eklentisiyle bypass edilir, hiçbir işe yaramaz
Bunu düşünmemiştim :(

İçerikler kopyalanıyorsa, site şablonuna benzer siteler açılıyorsa bu MMO Tutkunları'nın doğru yolda ilerlediğini ve örnek alınan bir site olduğunu gösterir. Tabii ki de gönlümüzden geçen kaynak gösterilmesi ancak bu kültür hala bizde tam oturmuş değil. Bu tarz engellerin hiçbir amacı yok. Ayrıca editörde yazarken vs çok kullanıyorum seç, kopyala ve yapıştırı. Çoğu kişi kullanıyordur. Reklam engelleyicileri dahil engellemiyoruz. Çünkü öncelikli amacımız sitemizin kullanılabilirliği
Öncelikle ufak bir yanlışı düzeltelim sayın adminim. İçeriklerinizi kopyalamıyorum! çoğu paylaşımımda da kaynak göstermeye çalışıyorum.
MMO Tutkunlarının site şablonu benzeri siteyle uğraştığım doğru zira bu tarz forum siteleri xenforo altyapılı. Zaten MMO Tutkunları uzun yıllardır örnek aldığım severek kullandığım forum sitesi.

Bunu düşünmemiştim :(

Öncelikle ufak bir yanlışı düzeltelim sayın adminim. İçeriklerinizi kopyalamıyorum! çoğu paylaşımımda da kaynak göstermeye çalışıyorum.
MMO Tutkunlarının site şablonu benzeri siteyle uğraştığım doğru zira bu tarz forum siteleri xenforo altyapılı. Zaten MMO Tutkunları uzun yıllardır örnek aldığım severek kullandığım forum sitesi.
Yorumumu üzerinize alınmayın lütfen. Ben geçmişten örnek verdiydim ve hala kaynak göstermemekte ısrarcı olan kişilere yönelikti. Siz kaynak gösteriyorsanız burayı es geçebilirsiniz. Kalbinizde yer aldığımız için mutluyum. ^^
Site adresinizi öğrenebilir miyim? Ayrıca yaşadığınız sorunlar olursa seve seve yardımcı olurum. Geçmişte herkese yaptığım gibi. :)

Yorumumu üzerinize alınmayın lütfen. Ben geçmişten örnek verdiydim ve hala kaynak göstermemekte ısrarcı olan kişilere yönelikti. Siz kaynak gösteriyorsanız burayı es geçebilirsiniz. Site adresinizi öğrenebilir miyim? Ayrıca yaşadığınız sorunlar olursa seve seve yardımcı olurum. Geçmişte herkese yaptığım gibi. :)
şuan sub domain üzerinden çalışıyorum. henüz tam karar veremedim extra bi domainmi alsam yoksa yedmedya danmı gitsem diye medya her alana girebilecek şekilde geniş alanları kapsıyo aslında yed ise ismimin baş harfleri Yunus Emre Doğan,
Şuan bi eklenti yüzünden tüm site çöktü. Düzelticem inşallah.😂😂 Çok teşekkür ederim bu arada düşünmen bile yeter. ❤️

Yarın kesin hazır olur. O zaman bakarsan çok sevinirim.

forum.yedmedya.com