Çözüldü 30-75 silahlarındaki ORT ve BEC efsunları silindi.

• Konuyu açan Konuyu açan ezentere
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 13
  • Gösterim Gösterim 981
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ezentere

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
30-75 silahlarındaki ORT ve BEC efsunları silindi.

Bunları tekrardan nasıl ekleyebilirim. Efsun atarken hiçbir türlü tekrardan bu efsunlar gelmiyor.

Eğer bu işlemleri yaptıktan sonra bu sorun oluştuysa protolarda bozulmalar olmuş

Eğer bu işlemleri yaptıktan sonra bu sorun oluştuysa protolarda bozulmalar olmuş
Ritüel taşı ekledim bir sıkıntı yoktu. Ritüeli taşıyla dolaya + basmaya çalıştım basma ekranı gelmedi basmadı. Bundan sonramı oldu bilmiyorum.

Ritüel taşı için eklediğim item proto satırı
Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
25042    Çöö    ITEM_USE    USE_TUNING    1    NONE    ITEM_SLOW_QUERY | ITEM_STACKABLE    NONE    NONE    5    5    0    0    0    LIMIT_NONE    0    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    7    1    20    0    0    0    0    0    0

Değişiklikleri geri alıp tekrardan deneyin. Eğer düzelirse sorun düzenlemelerden kaynaklı

Kaldırarak değil. Düzenlediğiniz ne kadar dosya varsa hepsinin öncesini geri atın. Yapılan bir şey bozmuş demek ki. Adım adım nedenini bulmanız gerekiyor

Ek;
Ortalama ve beceri efsunları addon_type değeri -1 olan itemlere gelir. player.item_proto tablosundan kontrol edin.
no_txt kullanmıyorsanız item_proto.txt dosyanızdan kontrol ediniz.

Kaldırarak değil. Düzenlediğiniz ne kadar dosya varsa hepsinin öncesini geri atın. Yapılan bir şey bozmuş demek ki. Adım adım nedenini bulmanız gerekiyor

Ek;
Ortalama ve beceri efsunları addon_type değeri -1 olan itemlere gelir. player.item_proto tablosundan kontrol edin.
no_txt kullanmıyorsanız item_proto.txt dosyanızdan kontrol ediniz.

İtem proto son satırı - 1 yapmak lazım benim proto bozuktu tek tek düzelttim excell ile rahatça yapabilirsin

Teşekkürler item protodaki -1 ler neden 0 lanmış anlamadım ama -1 yapınca düzeldi.

locale/tr içinde ki item_proto'yu dump proto ile açtıysanız addon_type'lar çıkmıyor.
txt dosyalarınızı sürekli tutmanız lazım

Çözüm
locale/tr içinde ki item_proto'yu dump proto ile açtıysanız addon_type'lar çıkmıyor.
txt dosyalarınızı sürekli tutmanız lazım
ben açmadım hali hazırda açık protoları dump proto ile kapattım demekki orda patladık. hali hazırdaki protolar sıkıntıymış benlik bir sıkıntı yokmuş demekki bunu anlamış olduk gerçekten çok teşekkür ederim.

Sanırsam burada ki ilk konunuz. Bunu söylemek için geç kaldım ama hoş geldiniz. :)
Bu sorularınız sayenizde güzel bi içerik daha oluştu.

Sorun çözüldüğünden dolayı konunuzu kilitliyorum ve çözüldü işaretliyorum..

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.