175 Milyon insanın göçü ve homoseksüel ilişkileri iyice gözümüze sokulması

• Konuyu açan Konuyu açan Tengrist
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 5
  • Gösterim Gösterim 255

Tengrist

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Son birkaç yılda 175 milyon insan ülkesini bırakıp diğer ülkelere göç etmek durumunda kaldı, siyahilerin beyazlarla evliliklerinin konu edildiği ya da senaryoda geçtiği tonlarca dizi film çekildi.

Bunun yanı sıra beyaz popülasyonu içinde lgbti dernekleri inanılmaz aktif çalışıp, günümüzde amerikada özellikle daha ergenliğe bile girmemiş çocukların cinsiyet değişim operasyonlarına başladı.

Bazı ünlülerin çocukları ne hikmetse 4 çocuğunun 3ü homoseksüel oldu, arkadaşlar bir çocuğun homoseksüel olma ihtimali 1/3000 dir, 3 çocuğun ise olması 1/27.000.000 dur.

Açıkçası dünyada siyahi kırması, ırksız, popüler kültür odaklı ve dünya nüfusunu azaltmalı bir politika güdüldüğünü düşünüyorum.

Özellikle avrupa ve amerika kıtası bundan etkilenmekte olup, bizim ülkemiz de malesef Türksüzleştiriliyor.

bu Türkiyeli kavramını ortaya çıkaranlara da bir şey derdim de neyse şimdi. amaç vatansız, egemenlik kavramından uzak, tüketen, düşünmeyen bir nesil yaratmak. eskiden izlediğiniz 20 dakkalık youtube videosunu bile şimdi izleyemezsiniz sosyal medya yüzünden. tüketim bağımlısı bir toplum olduk iyice. gelenekler unutuldu. özümüze, köklerimize dönmemiz lazım. ağlayan çocuğun eline tablet verip susturan adamlardan çok bir şey bekleyemeyiz. başa geçsem elimde çok radikal kararlar var da, geçmek bile hayal. tekel oldu cumhurbaşkanlığı koltuğu.

bu Türkiyeli kavramını ortaya çıkaranlara da bir şey derdim de neyse şimdi. amaç vatansız, egemenlik kavramından uzak, tüketen, düşünmeyen bir nesil yaratmak. eskiden izlediğiniz 20 dakkalık youtube videosunu bile şimdi izleyemezsiniz sosyal medya yüzünden. tüketim bağımlısı bir toplum olduk iyice. gelenekler unutuldu. özümüze, köklerimize dönmemiz lazım. ağlayan çocuğun eline tablet verip susturan adamlardan çok bir şey bekleyemeyiz. başa geçsem elimde çok radikal kararlar var da, geçmek bile hayal. tekel oldu cumhurbaşkanlığı koltuğu.
Twitter'da Türkiyeli kavramını savunanların profillerini biraz inceledim. Siyasal islamcılar, bölücüler ve abd emperyalizmini destekleyen libareller tarafından daha sıklıkla dile getiriliyor. Medyanın gücü sandığımızdan daha yüksek. Ana konuda belirtilen konulardan tutunda bu tarz meseleler üzerinden sağlam toplum mühendisliği yapılıyor. Farklı cinsel yönelimi olanlara saygım sonsuz. Arkadaşım olanlarda var. Fakat bunların özendirilmesi doğru değil bana göre

Türkiyeli kavramını ortaya atanlar için Yılmaz Özdil dünki videosunda da bahsetmişti. Buraya ekliyim :)

at-uzerinde-dirilis-ertugrul-seyretmek_1641293_m.png

Yeni açılan TR serverımıza hepinizi bekliyoruz!
Server özellikleri:

- 1 level başlangıç, 30 level bitiş.
- %2.5 exp oranları!
- Hard emek.
- GM ilgisi yok
- Ban yok
- Ceza yok
- Farm yok
- Argo,küfür ve hatta düşünmek bile yasak
- Oyuna "Agresif" derece ile başlarsınız
- Sınırsız ticaret ve pazar bugu
- NPC'lerde %400 vergi
- Ticket sistemi yok
- Bireysel düello sistemi (kazanana özel ceza)
- 7/24 GM ihaneti
- Haftalık çar soyma ve hırsızlık etkinlikleri
- Artı basma itemleri yok, dönüşüm itemleri yok.
- Krallıklar arası ücretsiz seyahat imkanı.
- İlk 30 level olan kişiye organik hoşaf.

Hemen kaydolmak ve bu maceraya katılmak hiçbir şey yapmanıza gerek yok, keyfimize göre üyelik veriyoruz. Canımız isterse oynarsınız.

17453 eklentisini görüntüle
Yeni açılan TR serverımıza hepinizi bekliyoruz!
Server özellikleri:

- 1 level başlangıç, 30 level bitiş.
- %2.5 exp oranları!
- Hard emek.
- GM ilgisi yok
- Ban yok
- Ceza yok
- Farm yok
- Argo,küfür ve hatta düşünmek bile yasak
- Oyuna "Agresif" derece ile başlarsınız
- Sınırsız ticaret ve pazar bugu
- NPC'lerde %400 vergi
- Ticket sistemi yok
- Bireysel düello sistemi (kazanana özel ceza)
- 7/24 GM ihaneti
- Haftalık çar soyma ve hırsızlık etkinlikleri
- Artı basma itemleri yok, dönüşüm itemleri yok.
- Krallıklar arası ücretsiz seyahat imkanı.
- İlk 30 level olan kişiye organik hoşaf.

Hemen kaydolmak ve bu maceraya katılmak hiçbir şey yapmanıza gerek yok, keyfimize göre üyelik veriyoruz. Canımız isterse oynarsınız.
1 kendimize 4 tane gmye mi alıyoruz? en sevdiğim tarz. hemen geliyorum. almanya gibi basit pvplerde oynamam ben. hardcore lazımdı. çok teşekkürler. krallıklar arası seyahate de ücret ve vergi gelirse sevinirim teşekkürler.