Çözüldü Şaman Moda Kostumu dds beyaz kostum ek'te

• Konuyu açan Konuyu açan SemihSEL
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 13
  • Gösterim Gösterim 425
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Şaman moda kostumu aşağıdadır. biri filesine ekleyip oyuna girip kontrol edebilir mi ? bendeki sorunu model geliyor fakat ddsleri çekmiyor. oyuna girince beyaz. herseyi kontrol ettim ama hayla beyaz. d ymir work de sıkıntısız renkler ile açılıyor deneyip bilgi verebilecek var mı
12312.PNG
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Çözüm
çözmenin tek yolu var başka birinin başka bir filese kurup oyna girip renklendirme gözüküyor mu bakmak.. çözemedim çözersen helal olsun ne diyim
kusura bakma grip olduğum için anca kendime gelebildim şimdi örnek bir tanesini söyleyeceğim bu şekilde tanımlama yapılmalı ancak bu sonraya kalsın yani aşağıda yazdığımı oku uygula olmazsa sonra bunu uygula
shaman_w.msm:
Genişlet Daralt Kopyala
    Group ShapeData333
    {
        SpecialPath            "d:/ymir Work/pc/yenihanmt2kostumler/set57/"

ShapeIndex            1059
        Model                "shamanf.gr2"
        SourceSkin            "textura_top.dds"
        TargetSkin            "textura_top.dds"
    }

ancak şunları gördüm bir de packlarda metin2 büyük harfli dosyaları algılamıyor...
item proto ile alakalı degil zaten msm yolunu gr2 ismini vb. mmsmlere ait seyleri kontrol ettim.. gr2 yolu dogru ddslerde olması gerektiği konumda ama anlam veremiyorum ymir work içerisinde sorunsuz oyunda beyaz gösteriyor biri atlıyorum ama nereyi kafam çok kostum eklemekten allak bullak oldu 123 adet kostum ekledim şu hatayıda çözebilseydim. :)

çözmenin tek yolu var başka birinin başka bir filese kurup oyna girip renklendirme gözüküyor mu bakmak.. çözemedim çözersen helal olsun ne diyim
kusura bakma grip olduğum için anca kendime gelebildim şimdi örnek bir tanesini söyleyeceğim bu şekilde tanımlama yapılmalı ancak bu sonraya kalsın yani aşağıda yazdığımı oku uygula olmazsa sonra bunu uygula
shaman_w.msm:
Genişlet Daralt Kopyala
    Group ShapeData333
    {
        SpecialPath            "d:/ymir Work/pc/yenihanmt2kostumler/set57/"

ShapeIndex            1059
        Model                "shamanf.gr2"
        SourceSkin            "textura_top.dds"
        TargetSkin            "textura_top.dds"
    }

ancak şunları gördüm bir de packlarda metin2 büyük harfli dosyaları algılamıyor bütün textureler büyük harfli gördüğüm kadarıyla onların hepsini ufaltman gerekiyor

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.