Çözüldü İtem Proto düzenleyemiyorum

• Konuyu açan Konuyu açan donerkurto
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 1
  • Gösterim Gösterim 22
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

donerkurto

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
adımları yapıyorum xml dosyasını düzenledikten sonra txtleri paketliyorum fakat geri pack'e attığım zaman karakterin üzerindeki itemler gözükmüyor yükleme ekranında exe kapanıyor. İtem proto txt dosyasına baktığımda ise içerisinin boş olduğunu gördüm. İtemlerin isimlerini başka nasıl değiştirebilirim?

Dosya Eklentileri

• Screenshot_1.webp
    Screenshot_1.webp
    12,1 KB · Gösterim: 24
Çözüm
adımları yapıyorum xml dosyasını düzenledikten sonra txtleri paketliyorum fakat geri pack'e attığım zaman karakterin üzerindeki itemler gözükmüyor yükleme ekranında exe kapanıyor. İtem proto txt dosyasına baktığımda ise içerisinin boş olduğunu gördüm. İtemlerin isimlerini başka nasıl değiştirebilirim?
proto açıcıyı kullandım sorun çözüldü.
proto açıcıyı kullandım sorun çözüldü.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.