Yardım İnternet sitesi paneli hakkında

• Konuyu açan Konuyu açan pvp2global
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 3
  • Gösterim Gösterim 44
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

pvp2global

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar,

Açmayı planladığım sunucu için internet sitesi kısmında bilgim olmadığı için tıkandım.

Önerebileceğiniz kurabileceğim panel yada ücretli bu servisi sağlayacak biri var mı?

Teşekkürler

Bu konu belki yardımcı olabilir, benzer pek çok hazır sistem var çeşitli forumlarda inceleyebilirsiniz.

Bu konu belki yardımcı olabilir, benzer pek çok hazır sistem var çeşitli forumlarda inceleyebilirsiniz.
Cevabınız için teşekkür ederim sanırım benim sorunum daha önce internet sitesi kurmamış olmak, nereden başlayacağım konusunda bir öneriniz var mı? Şu ana kadar yalnızca domaini aldım.

Cevabınız için teşekkür ederim sanırım benim sorunum daha önce internet sitesi kurmamış olmak, nereden başlayacağım konusunda bir öneriniz var mı? Şu ana kadar yalnızca domaini aldım.
İnternet sitesini nasıl kuracağınız, panelleri nasıl kullanacağınız ve temel php, html bilgisi ile ilgili videolar izleyerek başlamanızı öneririm, Türkçe ve ücretsiz Youtube üzerinden başlayabilirsiniz en iyi rota bu olur.