İngiltere'de Şirket Kurulumu: Profesyonel Hizmetlerimizle Tanışın!

• Konuyu açan Konuyu açan Servercim
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 0
  • Gösterim Gösterim 502

Servercim

Servercim İnternet Hizmetleri LTD
Kurumsal Üye
Firma Yetkilisi - YS-V
Üye
Ticaret Puanı
0

Merhaba 👋

Servercim Internet Hizmetleri Limited olarak, İngiltere'de faaliyet gösteren ve 15623133 şirket numarasıyla tescillenmiş bir kuruluşuz. 6 Nisan 2024 tarihinden bu yana Türk vatandaşlarına İngiltere'de şirket kurulum ve yönetim hizmetleri sunuyoruz. Bugüne kadar 50'den fazla şirket kurulumunu başarıyla tamamladık ve sizin de işinizi kolaylaştırmak için buradayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?​

Servercim Internet Hizmetleri Limited olarak, İngiltere’de şirket kurulum hizmetlerinde sektöre yenilikçi bir yaklaşım getirdik. Türk vatandaşlarına sunduğumuz hizmetlerde şeffaflık ve erişilebilirlik ilkelerini benimseyerek sektörde önemli bir fark yarattık.

Diğer danışmanlık firmalarından farklı olarak, kurulum paketlerimizin fiyatlarını Türk Lirası üzerinden sabitledik ve belirsiz fiyatlandırma politikalarına son verdik. Büyük ölçekli şirketlerden, e-ticaret ile gelir elde etmeye çalışan öğrencilere kadar tüm müşterilerimize aynı kurulum paketlerini sunuyoruz.

"İngiltere pahalı olmalı" algısını yıkarak, sadece 4.000 Türk Lirası’na Londra kayıtlı şirket ve hizmet adresi dahil olmak üzere, İngiltere’de limited şirket kurulumu sağlıyoruz. "İngiltere uygun maliyetli olmalı" yaklaşımımızla, kaliteli ve erişilebilir hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

SADECE MMOTUTKUNLARI ÜYELERİNE ÖZEL 🎉

DM yolu ile bizimle iletişime geçen tüm forum kullanıcılarına, referans kodu ile Pro Paket satın alımlarında KDV dahil ücret üzerinden 250 TL indirim uygulanacaktır.

PAKETLER 📦

• Tüm Kuruluş Giderleri: Şirketler Evi'ne (Companies House) ödenmesi gereken kurulum harç bedelleri dahildir.
    • Londra Kayıtlı Şirket Adresi: İlk yıl ücretsiz.
    • Londra Kayıtlı Hizmet Adresi: İlk yıl ücretsiz, yöneticinin kişisel adresinin gizliliği sağlanır.
    • Dijital Posta Yönlendirme: Resmi kurum tebligatları aynı gün dijital olarak paylaşılır.
    • Şirket Yönetim Paneli: Şirket parolası ile online yönetim imkanı.
    • Temel Paket’teki tüm hizmetler.
    • Şirket Banka Hesabı: Wise üzerinden 10 para biriminde hesap açılışı (45 GBP işletim ücreti hariç).
    • Muhasebe Takip Programı: İnternet tabanlı, fatura kesim ve finansal yönetim imkanı.
    • Stripe Sanal Pos Hesabı: Çevrimiçi kredi kartı ödemeleri alabilme.
    • UTR Aktivasyonu: Gelir ve Gümrük İdaresi'ne bildirim.
    • EORI Numarası: Gümrük işlemleri için gerekli numara tahsisi.
    • DUNS Numarası: Veri Evrensel Numaralandırma Sistemi numarası temini.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN 📨

DM dışında bizimle iletişime geçmek için
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
mızı kullanabilirsiniz.
Haftanın her günü Türkiye saati ile 10:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.