Çözüldü İkarus Offline Shop Client Source Build Hata

• Konuyu açan Konuyu açan LethalStrikeR
  • Açılış Tarihi Açılış Tarihi
  • Yanıt Yanıt 2
  • Gösterim Gösterim 808
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese merhaba;
İkarus offline shop kuruyorum ama client sourcede build yaparken hata alıyorum. Hata bu;

Kod:
Genişlet Daralt Kopyala
Önem Derecesi    Kod    Açıklama    Proje    Dosya    Çizgi    Gizleme Durumu
Hata    LNK1257    Kod üretme başarısız oldu    UserInterface    C:\Users\ata_o\Desktop\TURKMMOFILES\TurkmmoSF\TurkmmoSF-source\client\Client\UserInterface\LINK    1  
Hata    C1047    '..\..\extern\lib\libjpeg-9dMT.lib' nesne veya kitaplık dosyası, derleyicinin '..\..\extern\lib\libconfig++.lib' gibi diğer nesnelerden farklı bir sürümü tarafından oluşturuldu; tüm nesneleri ve kitaplıkları aynı derleyici ile yeniden derleyin    UserInterface    C:\Users\ata_o\Desktop\TURKMMOFILES\TurkmmoSF\TurkmmoSF-source\client\Client\UserInterface\LİNK    1  
Hata    LNK2038    '_MSC_VER' için uyuşmazlık algılandı: 1800 üzerinde '1900' değeri 'AffectFlagContainer.obj' değeri ile eşleşmiyor    UserInterface    C:\Users\ata_o\Desktop\TURKMMOFILES\TurkmmoSF\TurkmmoSF-source\client\Client\UserInterface\libconfig++.lib(libconfigcpp.obj)    1

Screenshot_5.jpg

libjpeg sürümünden kaynaklı bir hata ama düşürüncede farklı hata alıyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Bu arada libconfig++.lib bunun source dosyaları mevcut.

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.